Half 2

CO-OP hry na PS3

Poraďte mi prosím nějaké dobré cooperační hry (2–4) na Play Station 3. Děkuji.
Doplňuji:
Myslel jsem spíše co-op ve smyslu 2–4 ovladače na jedné konzoli.

Odpovědi
PostApMan

Stačí zajít na youtube a podívat se, například → http://www.you­tube.com/watch?v=jT7LZ9V­TOpo

Ze zkušenosti jsme hrál CoD 3–4–5,BlackOps atd. Battlefield ..je toho hodně co člověka může oslovit.

Doplňuji:
Co-Op ve 4 lidech na jedné konzoli ? Z hlavy mě napadá snad jen Dead Island a Left For Dead …dost asi pomůže youtube.com (na videu člověk aspoň pozná že to jede na jedné konzoli) + nějaké ty závodní hry arkády.