Avatar uživatele
anonym

Co odpovíte výběrčím příspěvků na různé nadace, pokud nechcete přispět?

Dnes jsem vystál docela dlouho frontu na pokladně jednoho nejmenovaného marketu a pokladní oslovila každého zákazníka, zda nepřispěje na akci Srdce dětem. Bylo zajímavé poslouchat odpovědi zákazníků, kteří nechtěli přispět. Jak odpovídáte vy, když nechcete přispět?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3046 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Šidlo

hm, a chcú vydané drobné z nákupu, či sumu do pokladničky?

vyberači s pokladničkami : nie dakujem.....drvivá väčšina charít je

  1. 100% podvod
  2. 80% podvod – max. 10% peňazí ide na dobrú vec, zvyšok na napchatie vreciek
  3. charitu prevádzkuje banda fanatikov, ktorí s peniazmi urobia hocičo, ale ten problém nevyriešia…lebo sú mimo reality…skôr všetko zhoršia… za vaše peniaze

tákže…charity sa spoliehajú na to, že na vás to : ,,pomožete?" vybafnú…prispievať treba až po dokladnej kontrole charity a svojich financií

tákže, kto vedie Srce detem?, majú zverejnené účtovníctvo?, čo konkrétne robia pre deti, pre aké deti, ako často a hlavne s akým výsledkom?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Odpovím, že nechci přispět…
😉
Co je komu do toho – proč??
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
chachar1922

Nemusím říkat nic. (většinou zabrblám, že nemám čas). A nemám špatné svědomí když odmítnu někoho na ulici, sponzoruji kdy chci a co chci. Naposledy příspěvek na Klokánek – většinou to posílám na účet, příjde mi to věrohodnější.

Upravil/a: chachar1922

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Taky jsem se stím setkal v Lídlu,kde měli u kasy malé nádobky na drobné.
Poté co se mě prodavačka zeptala jestli přispěju,odpověděl jsem,jestli má nějaký ověřený formulář,kdo to vybírá.
Ona mi řekla,že asi jo,ale že neví kde je,tak jsem slušně pozdravil a z obchodu odešel.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BANAN93

Nedávno jsem vylezl z auta u tesco Letňany a hned k nám běžel chlápek, že to je organizace šašek už nevím jméno asi „BOBO“ že choděj po nemocnicích a rozveselují děti v nemocnicích a že na to vybírají příspěvky – jako neberu mu, dobrá je to záslužná činnost, ale když už je takhle správnej (což může být pravda a nemusí) tak to má dělat zadarmo a ve smém osobním volnu s partou přátel – přišlo mi to že to dělá parta klaunů – kteří to mají jako živnost. pokud tedy vůbec nikam jako klauni zašli a nevybírali jen peníze před tescem

Upravil/a: BANAN93

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mirdas

Že přispívám, ovšem ne na ulici.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

ignoruji je, nemám žádnou důvěru že vybrané prostředky najdou pravého adresáta,
někdy z recese vytáhnu z kapsy tramvajenku a řeknu: nadporučík Vrána, kriminální policie…a je po debatě

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jepik

Odpovím ,že posílám DMS a tím to končí !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Danina65

Že když uvidím hladové dítě před svým prahem, tak mu namažu krajíc, ale obří aparáty různých a jiných nadací podporovat nehodlám

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek