Seznam.cz

Co odpovědět na email?

O čem psát? O problémech s neplatiči, o Majdanu, o tom, že je venku hezky? Nemohu dokončit odpověď tak se ptám.

Nejlepší odpověď
mosoj

Napiš že je venku hezky a jdi se projít.

Další odpovědi
Kelt

Můžeš zakončit nějakým citátem, nebo kritikou nejnovějšího hitu, či filmu. Hodnocením politické situace, něco z přírody, historie. Nebo to o počasí, cenách určitého zboží a programu v televizi. Hlavně se srdečně rozluč. A na mail nemusíš odpovídat hned, můžeš třeba za hodinu. Zkus se projít a přijdeš na něco sám.

Hamon

Nejlepsi je odpovedet na to, na co se dotycny pta. Pokud je to obecny, zdvorilostni mail, podekovat za zpravu a vic neresit, maximalne polozit zdvorilostni otazku.