co obnáší práce na live chatu?

ty ženské jsou oblečené, pak se asi vyslečou a co pak? mastrubujou? spí tam s někym? dělali byste tuto práci?

Nejlepší odpověď
atriplex

Většinou tam pracují dvě holky. Jedna sedí u počítače jen ve spodním prádle a s výbornou znalostí angličtiny komunikuje s klientem. Klientovy požadavky pak sděluje druhé holce, herečce, která plní pokyny klienta. Čím déle udrží klienta na drátě, tím má větší provizi. K žádnému sexu nedochází. Kamarádka jako studentka si takto přivydělává na studium.

Pro mne to práce není 🙂

Další odpovědi
ladyhawke

2 holky netřeba, u kvalitních pracovnic to zvládá i jedna. Ve spodním prádle většinou nalákají klienta na placenou službu, kde se „pokračuje“ – technik a stylů je přehršel. Ne, nedělala bych tuto práci :). Ani náhodou.