Lukáš Rusek

Co obnáší práce kurýra jídla?

Prostě výhody, nevýhody apod… Například u dáme jídlo, wolt… prosím hlavně mi sem nepište požadavky. Napište mi pouze vaše zkušenosti nebo podle vás co to obnáší. Prostě výhody, nevýhody apod… Přemýšlím, že to budu dělat.

Odpovědi
JežíšKristus

Výhody: Mzda
Nevýhody: Práce kurýra

dubraro

Dopravu zásilek. Zpravidla kombinovaným způsobem, tj. část cesty dopravním prostředkem a část pěšky. Proti ostatním kurýrům je to obtížnější v tom, že zásilky je třeba doručit co nejrychleji a že se práce koncentruje do krátkého časového úseku kolem oběda.

paul1

Až tak velmi do té práce nevidím, ale myslím si, že nebude až tak špatná. Každý den nám vozí kurýr obědy a občas využíváme nakupování přes internet. Výhody kurýra? Je tak trochu svým pánem a dělá užitečnou práci.