horacion

Co obnáší pozice „operátor CMV“?

Co znamená ta zkrakta CMV a co taková pozice může obnášet? Díky za info.
Doplňuji:
tak mi prosím tě napiš, co přesně jsi do googlu zadal a v kolikátém odkazu jsi našel odpověď. Mě se to vygooglit nepodařilo. Resp. ne s takovou snadností, s jakou jsem tu otázku položil sem.

Nejlepší odpověď
Alesh

Dám do googlu, ne?

Commercial Motor Vehicle (CMV) Operator

Další odpovědi
www

Dole to máš, je to asi 3. odkaz a klikni u něj na Přeložit stránku!
Nechápu, v čem máš problém 🙂

Zdroj: www.google.com/m?q=CMV­+operator&cli­ent=ms-opera-mini&channel=new