tuCZek

Co obnáší odeslání 4kg balíku do USA a kolik to celkem stojí??

balík v cm: 44×33×10 , 4kg
Doplňuji:
to Mowla: a díval/a ses kolik textu k tomu náleží? Měl jsem na mysli RADU,ne odkaz.
Ale dík za snahu

Odpovědi
anonym

Je několik možností – takže tady – http://www.ces­kaposta.cz/sluz­by/baliky/zah­ranici – si vyber tu pravou.
😉
Doplňuji:
Díval – ale já si za tebe těžko vyberu, co vlastně chceš – běžný balík, cenný balík, obchodní balík…
;-D
Takže buďto dodej spoustu dalších informací (cena, dodejka, dobírka, křehké…) – a nebo nebuď línej a počti si…

Karelcz

280 Kč – 1000 Kč +.

Podle toho jestli chce potvrzení a druh balíku atd…
Zde je možné to lehce spočítat: http://www.pos­taonline.cz/kal­kulacka-postovneho

Pak lze využít i jiné společnosti jako UPS, DHL apod. Přeprava lodí je levnější.

pn65

Jestli pašuješ heroin tak asi 200 kč a 10 let v base

anonym

Mimochodem – pokud bych ti tady ty možnosti měl vypsat, taky by sis je musel přečíst, ne???
A varianta „B“ – přijmi jako fakt, že cena je 1.100,– Kč – a neptej se proč a co je v ceně…
😁

tuCZek

a clo ?

anonym

Ty už jsi někdy platil clo – při odesílání zásilky???
Netuším, jaké jsou celní předpisy USA – ale to by ti, snad, mohl sdělit onen kamarád, ne? Každopádně – případné clo bude platit on…

tuCZek

Ještě dodávám že nejde o zboží,ale o dárek kamarádovi. (notebook,star­ší,hodnota 5000Kč)