bestak

Co o mě řekne hudba, kterou poslouchám?

Co o mě řekne hudba, kterou poslouchám? Spousta lidí v mém věku (15–17 let) poslouchá padesáti centa, Davida Guetta, Black Eyed Peas a další podobné. Neříkám, že si nic od nich občas neposlechnu, ale prostě preferuju hudbu jako je Jaroslav Nohavica, Miro Žbirka nebo 4TET.

Nejlepší odpověď
Terryle

Podle mě o tobě říká, že jsi možná o něco dospělejší než oni, a že se nad věcma rád zamyslíš. A že jim rád rozumíš a nedáš jenom na to, že zajímavě zní a že to teď frčí.
Anebo prostě jenom máš hudební vkus a vybíráš si melodičtější a zajímavější muziku :o)

Další odpovědi
Mili @

No, že máš o něco lepší vkus přece, ne???
😁