Tuisenim

Co neživého „Milujete“?

Nejlepší odpověď
da ny

Je toho mnoho. Přírodu uvádět nebudu, je živá. Podobně, jako jídlo nebo jeho část (než mi ho někdo nacpe do MWT. Vzpomínky, jsou také jako živé, některé příliš ;D
Uvedu tedy: klid, pohodu, spánek a pak, i svůj život ;)

Další odpovědi
Ametyst

Spoustu věcí, a s nimi spojených krásných pocitů. Třeba upečenou rybu, pokapanou citrónem. Nebo rychlou jízdu. Nebo příjemné setkání se vstřícným člověkem, který má jinde překvapivě pověst nepříjemného a nepřístupného. To, co hezkého přináší život.

paul1

Hory, zvlášť částečně zasněžené.

Drap

Takových věcí a míst je spousta. Byl by to hodně dlouhý seznam.

rrihamirek1

Chalupu a lesy okolo, ty jsou ale zive.

Rokio

Peníze a PC hry Gothic a GTA San Andreas.

Lgee

Většina lidí miluje peníze.
Diamanty, i když žádný nikdy nebudu mít.

zjentek

Sáček s teplou čočkou 🤷‍♂️