Co nesmí chybět při přípravě ruského vejce?

Nejlepší odpověď
Kepler

Kromě na tvrdo uvařeného vejce je základem majonéza nebo lépe majonézový salát na dně (bramborový, vlašák). Dále zelenina dle výběru – sterilovaný hrášek, kapie atd. Pak taky uzeninu – šunku, debrecínku. Pokud bys to dělal ve formách, lze zalít i bezbarvou či žlutou želatinou a nechat pořádně vychladit.
Akorát bych tam fakt nedal ani miligram Rusa.

Další odpovědi
led

Vajce

zjentek

Při přípravě ruského vejcete by rozhodně neměla chybět majonéza. Úplně mně teď škublo ve žlučníku, nebo kde… au.

ivzez

Kupodivu vejce (pro neznalé bratrského jazyka).

Justin1

U ruského vejce si vždycky vzpomenu na slova Jardy Štercla: „Než mu klesla hlava do ruskýho vejce, kriticky poznamenal…“.