Kepler

Další jiná možnost

Přestat zabíjet biosféru Země. Možná by to vyžadovalo využít alespoň některé z předchozích možností.

Další odpovědi
marci1

Další jiná možnost

Vyvarovat se sedmi hlavním hříchům. Pojem hlavní hřích znamená, že je pramenem dalších hříchů. 🙂
Patří mezi ně:
1.Pýcha
2.Lakomství
3. Závist
4. Hněv
5. Smilstvo
6. Nestřídmost
7. Lenost

anonym

Další jiná možnost

Mluvím za sebe: návrat k určitým hodnotám a také, že ekonomický kapitál není jediný důležitý faktor, abychom byli spokojení.

Ametyst

Další jiná možnost

Potřebuje svobodu slova a svobodu volby. V zatuchlé politicky korektní společnosti se žádný problém pochopitelně nevyřeší, když se ani nesmí pojmenovat.