Kepler

Co nejvíc preferujete při nákupu spotřební a audiovizuální elektrotechniky?

Neberte v úvahu drahou luxusní a hi-tech elektroniku. U výrobků nižší cenové kategorie výdrž a spolehlivost nepředpokládám.

Nejlepší odpověď
autacek

Mám jiné kritérium

V podstatě dělím věci na spotřební, které mě nebude mrzet, pokud do pár měsíců (let) odejdou a pak na ty, které by měly vydržet řádově roky a jsou kompatibilní s google asistentem.

Další odpovědi
jáára

Design a materiálové provedení

V podstatě tak, ale stejně to moc nekupuju. Jsem si naposled koupil sluchátka JBL a prodavač: Chcete rozšířenou záruku na 3 roky za 400?
Odpovím, že jsem schopný si to opravit sám.

Malvína

Výkon, množství funkcí

Hned v závěsu design a materiálové provedení. Chci výrobek kvalitní, vzhledově pěkný, s co nejvíce funkcemi. Za kvalitu si ráda připlatím. Lepší než každý půlrok obměňovat, to pak vyjde stejně, nebo možná i dráž, jak vyšší počáteční investice do kvalitního zboží.

elkon

Mám jiné kritérium

Poměr cena a výkon, vlastnosti, které požaduji, reference. Ta cena ale zlatá střední cesta.

paul1

Jednoduchost a účelnost - čím víc pičučinek, tím dřív se něco pos...

Herjulfson

Mám jiné kritérium

Než něco koupím, vím jaké by to mělo mít parametry. Pak hledám, aby si mi to trochu i líbilo. A pak vybírám dle ceny. Samozřemě některé značky vyřazuji z výběru. Asi by se to nemělo, ale jsou to např. Sencor nebo Philips. Naopak existují značky, které v případě obdobných parametrů preferuji.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Kepler

auťáček: takový mixér nebo MW trouba s google asistentem musí být bomba!

Ametyst

🙂Google ti tam přímo vygooglí i recept.