Avatar uživatele
bolak

Co nejtrapněšího se vám kdy přihodilo?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, barnajka, anonym, anonym před 4288 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Dokáži se zasmát i v choulostivé situaci a nic nepovažuji za trapnou záležitost.
Doplňuji:
Jinak se mi nestalo nic, co by stálo za zapsání. Nejčastěji někde zakopnu a upadnu a ještě na zemi se začnu smát. Dokáži se zasmát především sama sobě.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Uz je to nekolik let … mela jsem kratkou sukenku , tricko , sandalky a spodni pradlo BODY ! Body nosim rada dodnes , ale uz jen na hacky.! Mela jsem bile body , s takovymi patentky ( nevim jake i -y s takovymi ) .. no , a jak jsem se tak prochazela , tak se na me vsichni hezky divali … jak chlapi, tak i zensky .. a ja si rikala jaka jsem pekna … a se sebezalibenim jsem se na sebe pekne podivala do vykladni skrine … a … body me vzadu trcelo venku . Rozepli se mi samovolne ty patentky …pekne ten spodni dil vlal vzadu nad tou sukenkou !
Nastesti jsem ho ten den nemela pokakane !
Nekdo nekdy rika, ze DNES se tomu uz smeje .. ja se ale chechtala i tenkrat, jaky jsem tele ! 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Sůwa

Natáčení Silvestrovského pořadu – nabitá Lucerna – zpožděný začátek. Mně spadla ze 2. galerie kabelka přímo na pódium a celý ten bordel z ní se rozsypal. Někdo to s výrazem odporu posbíral a snažil se hodit zpět, ale hned se to nepovedlo, až si toho všichni všimli. Sborové povzbuzování ukončeno obrovským aplausem. Mně to ani tak trapné nebylo, ale pan inženýr, který mne pozval, se mi od té doby raději vyhýbal. Bylo mi 18.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Mně vcelku nic, ale mám kamarádku, po doma, k sousedům atd, chodí „na ostro“. A na ulici zkouišela nové in-line brusle. Měla na sobě jen delší triko. Švihla sebou na zem, a jak to u kolečk.bruslí bývá, nohy hore 🙂. I když je to pěkná ženská a postavičku mňam mňam, asi ji tehdy do smíchu mo nebylo. Po čase už jo 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
salsa verde

Si myslíš že to sem napíšu aby to šlo do celého světa? Stačí že u toho byli ti lidi tenkrát 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vlk samotař

Neřeknu /na některé věci je lépe zapomenout/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Toho bylo… Nejtrapněji si asi přijdu, když mi to „ujede“ před někým, ze kterýho jsem doslova pokaděná :D
Nebo co si tak vzpomínám, tak se mi povedlo si řádně uslintnout tehdejšímu idolovi na kalhoty. Bonbón chutnal, a on byl taky k sežrání :P

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Iv, pobavila jsem se. Vzpomněla jsem si na jeden zážitek. Pršelo, šla jsem s deštníkem. Všimla jsem si, že se na mě koukají cestující z tramvají, které projížděly kolem. Nechápala jsem proč. Když jsem vstupovala do obchodu, chtěla sklapnout deštník a ejhle … obrácený „vzhůru nohama“. Hned mně bylo vše jasné.

před 4288 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

An., to jste sem nemela psat !
Mistni Dr. vam urci vasi dalsi diagnozu ! :)

  • iv-

před 4288 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

iv, o jednu víc či míň. Už mně jich stanovil šest, takže o co jde???

před 4288 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

No tak to už máš půltucet, to je pěkný číslo…

Neříkej že se chystáš dobýt i tento žebříček :)

před 4288 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

To není špatný nápad…

před 4287 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Poruchy jedení v kojeneckém a dětském věku

před 4288 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Poruchy jedení v kojeneckém a dětském věku

před 4288 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Uvedená porucha to snad nebudu, když neumím kliknout a odeslat zprávu!!!
Iv, přemýšlím, kterou bych vám přiřadila.

před 4288 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

  • iv- má přece tykafobii – chorobný strach z oslovování lidí druhou osobou jednotného čísla

před 4287 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Další nová informace. Přece jen mně Odpovědi něco přinášejí, a to nejsem všude.!!!

před 4287 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

🙂
Ja vam An. zavidim.
Ja jako debil litam po doktorech , cekam v cekarnach a vy tady mate takove privilegium, ze vam Dr. mrska diagnozy po internetu .
Jestli tohle bude cist , tak bych take prosila o nejakou … me by jich stacilo 5. Dekuji.

  • iv-

před 4288 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

salsa verde: tak když se stydíš, tak napiš že se to stalo tvojí kamarádce

před 4288 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
salsa verde

taky mně to napadlo jenže já prostě neumím lhát… 🙂

před 4288 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

tak se staň svou vlastní kamarádkou

před 4288 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
salsa verde

blázníš? po pár dnech bysme se pozabíjely 🙂

před 4288 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek