Rokio

Co nejtěžšího jste dokázali?

Nejvíce náročná věc, kterou jste udělali

Nejlepší odpověď
marci1

Mít blízkého člověka, který umírá a Vy mu musíte být oporou a podržet ho. Tvářit se, že se nic neděje, že je život nádherný. Co nejvíce jsme jezdily do přírody, protože příroda člověka nabíjí, osvobozuje a psychicky posiluje. 🙂

Další odpovědi
Kepler

Přestal jsem kouřit. Loni dokonce pětkrát.

Nerevarin

  • seknutí s kouřením
  • učení se na madurídu
  • ukončení sedmiletého vztahu
  • odchod z dlouholetého zaměstnání
  • překonání stavu z nešťastné lásky (on to čas vyřešil sám, ale to období bylo celkem těžké)

Ono to asi nezní bůhvíjak, ale pro mě to tak asi je.

orwell

Všechno přežít (do dnešního dne) a nezbláznit se!

Hanz Blažek

Změnit sám sebe. tzn. přestat být egoista rozhodovat se hlavou, ale rozhodovat se vnitřně, na základě vnitřní energie, duší, srdcem, láskou atd. pojmenování není důležité, důležité je takový být a cítit to. Pokud chcete klíč co jsem měl já, přečtěte si Čtyři Dohody a pochopíte. DOPORUČUJI a VÝBORNÁ OTÁZKA Rokio!

dudu

V poslední době – absolvovat dobrovolně podruhé elektrickou kardioverzi arytmie.

zelí

Dneska jsem přenesl tunu cementu. Bylo to fakt těžký.

Danina65

Porodit svého prvního syna, nešlo to mně, ani doktorům, nakonec vše dobře dopadlo.

anonym

Přestal jsem milovat.

anonym

Variat-ore, tvůj protějšek to měl s tebou lehké?