Georgo2010

Co nejraději poslucháte před usnutím?

Nejlepší odpověď
annas

Stejně jako Tom. V 23.00 hodin zapnu rádio, poslouchám tzv. noční linku z regionálních studií, mezitím usnu, rádio hraje až do rána.

Další odpovědi
tom004

Dobré ráno.Na nočním stolku mám radio,které hraje celou noc.Takže usínáme,a vstáváme,buď,s F1,­nebo ČRo.

baghira

Nic :) buď poslouchám, nebo jdu spát. Ale proč současně?

Marvan

Ticho

quentos

něco příjemnýho na uklidněnou – Martina McBride, Sarah Brightman, Petra Berger…

Ponytail

Před usnutím si většinu čtu, takže neposlouchám nic. 🙂 Nejradši spím v tichu.

Rufus

Načasuji si MP3, kde mám asi soubor deseti alb různé hudby. Při hudbě usínám ráda a jako doprovod, než klesnu do náruče Morfea, poslouchám většinou příjemný a klasický relax, žádné bubny a ladění čaker, prostě jemnou pohodovku…