MacChill

Co nejraději pijete k snídani?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

džus

nejraději? :) nějaký energy drink, hlavně je nejlepší jej vypít na EX a na lačno :D to vás pěkně donutí do něčeho zakousnout :)

ale jinak dřus či minerálku

Další odpovědi
slad08

Čaj

Jak kdy.
Někdy piji ovocný čaj a jindy kakao.
Raději to kakao, protože po ránu docela nasytí.

Drap

Čaj

čaj někdy ještě džus. Za celý život žádná změna

Michal Kole

Čaj

Mám rád lepší čaje Picmkwik, Teekanne, Lipton ale jsou moc drahé tak piju Jemču čínský nebo Pigi

janek66

kávu

Meltu s mlékem.

anonym

Vodu

Dala jsem vodu,hledám svoje milované kakao!!!

eLx

Čaj

hooodně silnej

Ella

Čaj

čaj doma, na probuzení a něčemu malému k zakousnutí, aby mi po ránu hned nebylo šoufl a v práci na snídani si dávám pomerančový džus :)

aramah

kávu

Ale tu 2v1

petka

Čaj

Kvalitní sypaný zelený čaj – nejraději jasmínový.

Jikra

Vodu

Danča84

Čaj

Doma piju super vitamínovou bombu jménem kombucha (nečekám že se tu tato možnost objeví, nicméně její každodení konzumaci vřele doporučuji:-)), v práci pak navíc čaj, nejradši zelený s nějakou příchutí, nebo dobrý bylinkový, ooobčas ovocný. Po cestě chladným ránem krásně zahřeje a od šesti makaaat!

panenka

kávu

Angie

kávu

posahanek

džus

Ale spíš nějaký energiták!!!!!

quentos

kávu

čaj a kávu naráz – čaj na žízeň, kávu na probuzení. Jelikož tu tato varianta není, dávám hlas kávě, ta je vzhledem k nutnosti nastartovat mozek hned po ránu k práci důležitější – i když mnohdy to i s tím kafem jde hodně ztuha :{))>

Valky

džus

Džusík nebo nějakou minerálku, když jsem nemocná, tak čajík… Někdy mlíko.. Kávu piji málo a jen po obědě a ledovou.. :D

DusanOrlik

kávu

samicek333

džus

Nejčastěji ten, ale občas i čaj nebo kakao

Natee

Čaj

Džus si dopřávám na dovolených, kávu nepiju vůbec a vodu též ne =))

fablen

Čaj

kávu nejdřív hned ráno doma a ke snídani pak v práci čaj

Itter

kávu

S mlékem nebo cukrem nebo … ano právě jsem to objevil … s medem, je to geniální ;)

DaiWoman

Čaj

džus je totiž entdravý a dokáže vyvolat zvracení hlavně po ránu a vodou se mi zdá že tu snidani pořádně nazapiju a káva gumuje mozek