Avatar uživatele
Kepler

Co nejlepšího jste vyvedli, když jste jako dítě zůstali bez dozoru?

https://www.ze­na.cz/rodina/co-se-stane-kdyz-nechate-deti-chvilku-bez-dozoru-40-nejvtipn/r~2b77146e­64d811e7b2b5002590604f2e/
Já jsem s bráškou zlikvidoval kilo hladké mouky tím, že jsme si ji sypali do pusy a dělali něco jako kouřovou clonu. My i celá kuchyně byla celá bílá, běloučká a strašně se nám to líbilo.

Zajímavá 11Pro koho je otázka zajímavá? quentos, dudu, zzzzz, Psychotic, marci1, jirka F, Lurius, sesednizkola, Danina65, nyjono, independent před 2451 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Krmila jsem kozu čokoládou, aby dojila kakao. 🙂
Upila jsem dědovi větší množství rumu (do čaje). Pak jsem ležela pod stolem a babička se ptala: Co s tou … je? Stačilo se podívat na láhev rumu. Naštěstí jsem vystřízlivěla a nic se mi nestalo. 🙂
Vylezla jsem na půdu a dolů vyházela co se dalo. Babička s maminkou to sbíraly a já jsem se tomu velmi smála. 🙂

No bylo toho dost, ale teď už jsem hodná. 🙂

Můžeš si přečíst podobnou otázku s vylomeninami: 🙂
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-nejvetsi-prusvih-jste-jako-dite-provedli

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

Zkusil jsem dobíjet velký monočlánek přímo ze 220/V zásuvky. Propálil jsem babiččin ubrus na stole, vyhodil pojistky i ve spínači na sloupu, a mně se nic nestalo.
Ovšem sousedovi kluci hledali koťátka ve stodole se svíčkou. Tehdy vyhořely tři baráky pod našima a mně se opět nic nestalo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dejavu

Hráli jsme si si s bratrancem a sestřenicí na boha a křtili se vodou v kalíšcích. Ani jsme si nevšimli a když nás objevili dospělí, bylo v koupelně nad kotníky vody.
Pak jsme ještě prostřelili strýcovu nádrž v nové škodovce šípem, to ho dost nazlobilo. :)
Jo a jako mrně mi, nevím proč, přišlo děsně legrační ze 4. patra z balkonu naházet obsah kuchyňských šuplíků dolů. Bratr to vylepšil ještě střílením ze skobičáku, ale paní z Kovoopravny, kterou trefil, zásah neocenila a přišli k nám policisté, bratr zezelenal a cvrknul si do textilu (no tak dobře, necvrnknul, posral se 😁) .

Upravil/a: dejavu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Danina65

Můj starší bratr se probudil v posteli tím, že jsem mu jako tříletá seděla na hrudníku a několik cm od očí jsem mu držela šroubovák. Nepředpokládám, že to rodina vyhodnotila jako to nejlepší. Je to asi nějak dědičné, nachytala jsem svého syna.V kuchyni jsem slyšela srdceryvné naříkání kotěte, můj malý syn sedel na okenním parapetu, v přízemí,a s vědeckým zájmem pozoroval, že pokud skřípne ocásek okenním křídlem, kotě mňoukne.Jak já tehdy rozuměla své matce.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Zdá se, že některé děti mají podobné tendence jako Marci a
Dejavu → se sestrou jsme vyhazovaly věci z 3. patra na ulici…

Své „nejlepší kousky“ zde nenapíšu,
nejspíš byste už se mnou nemluvili…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Vlezla jsem do slepičího kurníku, a protože mě nešlo dostat ven, musel se rozbourat.:-)

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zzzzz Nahlásit

Avatar uživatele
bububabu

Sousedův oběd v jídlonosičích u jeho dveří jsme použili pro klouzačku po společné chodbě domu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Smackdown

Lezl jsem po střeše, tašky popraskaly, to pak bylo srandy kopec.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Pomatlal jsem se od hlavy až k patě bahnem, hrozně dobře se v něm totiž hrálo.
Tenkrát mi mamka řekla (neboť jsem byl hodné a tiché dítě, které kam jste posadili, tam obvykle vydrželo): „Tady si hraj, a když budeš něco potřebovat, udělej: ú-ú…“
Poodešla sbírat maliny, a po čase zjistila, že já nikde. Vyděsila se, začala pobíhat všude možně, než ji napadlo zahoukat, jestli nebudu poblíž. Zpoza rohu se ozvala má odpověď doprovázená hrozným smíchem. Mocně se jí ulevilo – ovšem jen do té doby, než mě uviděla… což o to, vizuální stránka byla ještě to nejmenší. To bahno prý hrozně smrdělo a byla neděle, takže když jsme pak šli městem domů a kolem nás procházely rodinky s načančanýma holčičkama v šatičkách, muselo to bejt hustý… ale já se tvářil nadmíru spokojeně :{D>

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Zkoušela jsem, zda se modelína rozpuštěná v leštěnce Diava a doplněná kousky podpalovače Pe-Po chová jako domácí napalm. Chová!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Namíchal jsem dědovi do lulkového tabáku purpuru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Hodil jsem omylem klíč od dveří WC do záchodové mísy. A s kamarádem jsme nešikovně rozbili míčem jedno okno.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jiri Linhart

Jsem mame podpalil,jako kluk kuchyn ! Za Komance koupila bramborove lupinky,ci co to bylo. Bily,Vietnamsky vyroby a ze se to ma osmazit na panvi. Tak jsem smazil a smazil na stare,oblibene panvi a jak pod ni byl maly plaminek a ja chtel olej vylit do drezu,kapla mi do panve voda z kohoutku a bleskem byla kuchyn v plamenech. Rozpalenej olej a studena voda,tak ty se fakt radi nemaj ! Pekne ohorela cela kuchynska linka,i zaclony zarvaly,ale asi byla nejhorsi ta potopa,jak jsem to hasil kyblema vody. To nateklo i k sousedum. Dneska se tomu smeju,ale tenkrat jsem mel prdel stazenou fest. A pak,jako kluk,jsme s bratrankem slepice babicce ozrali ! Jak deda stacel vino z visni,visne jsme nahazeli slepicim. Ozrale slepice s roztazenymi kridly,jak si sedaj na prdel,padaly na stranu a babicka jen zirala a se slovy,VY DEVKY MOJE je polejvala studenou vodou,aby se slipky z ty opice probraly. Deda nam tenkrat pekne zmastil zadnice remenem.

Upravil/a: jiri Linhart

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bflmpsvz2

Na černé skládce u potoka jsem našel litrovou plechovku, něco v ní žbluňkalo. Byl jsem zvědavý na obsah a po ruce žádný nástroj, tak jsem na plechovku (položenou na bok) dupl. Víčko podle očekávání vyletělo, ale uvnitř byla spousta zářivě rudé syntetické barvy, která mi ohodila nohavice a kopačky (kupodivu obě, ne jen u stojné nohy).
Z kalhot máma udělala kraťasy a kopačky holt zůstaly rudé do konce svých dní.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

quentos: bahnem? Chachá! Můj synáček to udělal asfaltem! Bylo strašné horko a na cestě u baráku to bylo hodně rozměklé. Měl to i ve vlasech, takže stříhali do dohola malého chlapečka…

před 2442 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

:{DD>

před 2442 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

marci: škoda, že jsi ten rum (+ vajíčka) nedala té koze. Mohla jsi podojit vaječný koňak 🙂

před 2451 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

A víš, že tam kolem té kozy dokonce pobíhaly slepice? Fakt mohl být vaječňák! 🙂

před 2444 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek