Nassin

Co nejdražšího jste ve svém životě jedli nebo pili?

Odpovědi
Schluker

Nejdrazsi piti byl asi The John Walker a nejdrazsi jidlo steak z praveho Kobe.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

klapalfr

A+ Wagyu maso v ceně 8k za steak. Ale to bylo poprvé, naposled a ještě jsem na to byl pozvaný. :D Na jídle si hodně ujíždím a rád zkouším extrémy. Jinak pravidelně dost často užívám poměrně „drahé“ CBD oleje, které si dávám do jídla. Ta cena je sice vyšší, ale prospívá to zdraví. Třeba nedávno jsem dělal tuhle omáčku https://www.cib­dol.cz/blog/812-cbd-omacka-na-den-dikuvzdani kde se cena díky CBD oleji taky vyšplhala o trochu výše. :)