Avatar uživatele
Kepler

Co nejcennějšího jste si už vyprali a zničili v pračce?

Nemusí to být cenné jen finanční hodnotou.

https://pixaba­y.com/cs/photos/ko%C4%8D­ka-d%C5%AFm-pra%C4%8Dka-legra%C4%8Dn%C3%AD-zv%C3%AD%C5%99e-4551067/

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, marci1, kodl67, aliendrone před 1557 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Mobil, už několikrát. Některé jsem zachránil, obvykle ty, na které jsem narazil hned po vyprání, ty co se sušily spolu s prádlem se mi nikdy nepodařilo oživit. Ty staré byly držáky a přežívaly, ty dnešní jsou po vyprání prakticky neopravitelné. (s ohledem na cenu dílů a dotykový diplej je sám o sobě pakec opravovat)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

Já jen pětistovku

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tatanka

Flexi pasy za bezmála 2000Kč. Nezbylo z nich vůbec nic mimo papírové drtě, která dlouhou dobu pračku nechtěla opustit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

Kočku…
ne tu živou jakou máš na obrázku, ale malou chlupatou figurku, která sice nestála moc peněz, ale byla pro mne citově cenná a už se nedá nahradit…a zbyly z ní jen chlupy a hrst pilin ☹..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

Jako dítě školou povinné, jsem dostal na výlet 25Kč.(tehdy byly ještě vcelku). Samozřejmě jsem je jen tak strčil do zadní kapsy texasek. Máma usoudila, že bych měl jít na výlet v čistém, a bylo po ptákách.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Hufnágl

Hapiky, tehdy byla dvacetipětikoruna vcelku, ale označovala se Kčs.

před 1556 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hapiky

Jó, to máš pravdu.

před 1556 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek