bolak

Co nejcennějšího jste kdy ztratili?

Nejlepší odpověď
anonym

Svého tatínka.

Další odpovědi
anonym

Já bych osobně nenazýval rodiče nebo někoho bližního mezi ztrátu,to je logické. Člověk se narodí,člověk umře,ale já bych řekl(napsal) že nejhorší je ztratit přítele potažmo přítelkyni kvůli lidské hlouposti!

Rocker

Mládí:-)

briketka10

své blízké.. :(

pomyslím-li na nějakou věc, tak to byl zapomenutý malý kufřík s fotkami, malými figurkami z dětství a dopisy při stěhování z Prahy do Pardubic..

manon

Nejspíš si za chvíli vybavím jiné cennější věci (protože o lidech mluvit nechci), ale první mne napadá mince, co jsem dostala na památku od jednoho prince – spolustudenta z exotické země, když odjížděl. Měla ten přídech exotiky a dálek, kam si člověk myslel, že se nikdy nepodívá. Cenu v pravém smyslu asi velkou neměla, ale dlouho mne ta ztráta mrzela.

sevos

Svobodu.
Doplňuji:
Když jsem se oženil.

Lukasy

Jak jsem byl maly to jsem stracel hodně věci od oblečeni po hračky.
Jinak telefon jsem ztratil ale pak se mi ho povedlo najit jinak nevim ted mě nic nenapada.