zjentek

Co nebo kdo vše může stát za traumaty z nedobrovolné­ho sexu?

Těžká traumata již při představě sexu s poslední partnerkou.

_______

Aliendron ;D nominace ;) a jestli budeš tak hodný, zkus mi prosím tebe ještě osvětlit, o co přesně jde, pokud ta traumata nejsou přímo z prožitýho nedobrovolnýho sexuálního zážitku, ale jsou to děsivá traumata spíše z tý představy, že by k podobnýmu styku/kontaktu mohlo fyzicky dojít! Díky.

Nejlepší odpověď
Drap

To tady nevyřešíš. Zajdi si za psychologem, nebo sexuologem.

Další odpovědi
aliendrone

Trauma z nedobrovolného sexu může mít jen žena. Uvědomuji si, že mi namítneš, žes přesto měl nedobrovolný sex. Ale…

Já ho měl kdysi také. Nechtěl jsem, opravdu ne – protože jsem věděl, že je to s tou dámou FAKT BLBÝ nápad, že z toho budou komplikace (a byly, to mi věř). Vážně jsem nechtěl, nekecám, ale dotyčná dáma měla „tah na bránu“…, kam se hrabe Jarda Jágr.

Přestože jsem ŘÍKAL, že ne, tak jsem si to očividně nemyslel celý, vlastní tělo mě jaksi zradilo a jak jistě víš – to neschováš. Nebyl jsem ani schopen použít fyzickou sílu víc než jen symbolicky, což jsem později nechápal. (a nechápu dodnes)

Otázka je – byl to OPRAVDU nedobrovolný sex? Nakonec jsem se přeci jen aktivně podílel, jakkoliv mi bylo ze mne vzápětí na blití. Ale to AŽ POTOM! No, to je fuk, podstatné je, že žádné trauma jsem neutrpěl. (No, možná trošku studu z pomuchlané sebeúcty, ale jinak nic, co by mne budilo ze sna, chápeš?)

Chci tím říci, že u chlapa NEJDE mít OPRAVDU nedobrovolný sex, tudíž nemůžeš mít z něho trauma. Podle mne je to dáno genderovou odlišností v přístupu k sexu – a ten je navzdory tvrzení všelijakých buzíků, feministek aj.existencí (jako že jsme stejní) ve skutečnosti úplně jiný. Muži instinktivně chtějí mít co nejvíc styků s co největším počtem žen (a mají pro to od přírody opravdu dobré důvody), zatímco u žen hraje zásadní roli prvek VÝBĚRU – mají tendenci volit toho „nejlepšího“ (dle jejich vlastních kritérií). Pokud jim tento výběr/volbu násilím upřeš, můžou logicky z toho mít i psych. problémy.

Nebo jinak – víš sám, že žádná žena není ošklivá, jen ty si málo ožralej. ;) :D :D Takže OPRAVDOVÉ trauma z nedobrovolného sexu (u muže) je jen iluze vnucovaná těmi „moderními bezpohlavními elementy“. (než mě ZASE někdo nabonzuje)

DODATEK – V souvislosti s trefnou výtkou od „led“ k závěrečnému tvrzení dodávám – pokud jde o znásilnění muže mužem, JE možné, že si postižený muž z toho odnese trauma. Omlouvám se, že jsem nedomyslel všechna úchylácká konání!

Smackdown

Trauma dojde jen když jsi prožil násilí nebo úmrtí blízké osoby, ostatní je jen blbá vzpomínka která nikoho netěší a má osoba po náladě.

bolak

aliendrone: a co znásilnění muže zvířetem? taky se může stát..

led

aliendrone, „Trauma z nedobrovolného sexu může mít jen žena.“ nemáte pravdu,
obeťami nedobrovoľného sexu sa stávajú aj muži. Nemusí to byť len on-ona, ale aj on-on, alebo ona-on
Celé vaše pojednanie je scestné, veď hneď v 2.odstavci popierate vyjadrenie 1.odstavca „Já ho měl kdysi také. Nechtěl jsem, opravdu ne“
A záver „Takže OPRAVDOVÉ trauma z nedobrovolného sexu (u muže) je jen iluze vnucovaná těmi "moderními bezpohlavními elementy“." je absolutne mylný.

aliendrone

Ano – souhlasím, že jsem nepomyslel na verzi on-on. Prostě tímto směrem neuvažuji. :) Ovšem výtku je samozřejmě uznávám. Tu třetí možnost (nejčastější) implicitně zmiňuji v závěru.

Nicméně trvám na tom, že muž, pokud je „znásilněn ženou“ si asi těžko odnese psychické trauma z nedobrovolného sexu, jelikož přestože ho nechce z vlastního přesvědčení A PŘESTO ke styku dojde (to se dost těžko holce vysvětluje, protože příslušná část mužského těla si dělá co chce – ať se mi to líbí nebo ne, bez ohledu zda já chci/nechci)

To že nerozumíte logice 1. a 2. odstavce mne nepřekvapuje. Zkusím to osvětlit – vlastní uvědomělé myšlení NECHTĚLO (a z dobrých důvodů), bohužel stejně jako si chlap neporučí ANO (a může chtít vlastní vůlí jak chce), platí to samozřejmě i naopak. Nechci, ale příslušné vybavení má prostě „jiný názor“. Jednou, až budete mít víc zkušeností toho asi budete svědkem, tedy toho prvního mám na mysli, že muž sice chce, ale prostě to nejde.

Z vašeho nepochopení této argumentace (a uznávám, že to asi pro ženu musí být matoucí, ale fakt nevím jak to dostatečně dobře vysvětlit [jakože nechci a přesto „můžu/chci“]) pro mne vyplývá, že by se to měl pokusit někdo s profesionálním rozhledem.

led

z tohto by ste nemali trauma? https://lemonar­chiv.files.wor­dpress.com/2016/02­/quentin-matsys-c5a1karedc3a1-vojvodkyc588a-1525-1530.jpg
Quentin Matsys – Škaredá vojvodkyňa (1525 – 1530)

aliendrone

Díky! ;) Nicméně Vás mohu ubezpečit (ať mi uvěříte, či ne), že dotyčná by mne s VELKOU pravděpodobností neznásilnila. Nedovedu si totiž představit potřebnou koncentraci alkoholu nutnou, aby v jejím případě došlo k nějaké odezvě z mé strany. Předpokládám, že by rozhodně překračovala letální množství. (teď DPC nevím, jestli se v souladu s nejnovějšími pravidly náhodou zase nepíše H ve slově letální) :)

led

je to zo stránky https://lemonar­chiv.wordpres­s.com/2016/02­/28/trochu-doboveho-bulvaru-v-alebo-skarede-zeny-neexistuju/

zjentek

Drape, tady ale psychologové jsou. Dokonce hojně, řekl bych..
Proto taky to řeším zde.

led

„psychologové“ nejsou psychologové