Avatar uživatele
paul1

Co nebo kdo je pro Vás posel dobrých zpráv?

Znám jednu firmu, která se zabývá finančním poradenstvím, kde se do telefonu hlásí: „posel dobrých zpráv“. Nevím tedy, zda povinně, ale zní to celkem dobře.
Doplnění v diskuzi:

Upravil/a: paul1

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Ametyst před 1205 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Různí se to. Nejde o jednoho člověka. Často i lékař.

Jinak poslem dobrých zpráv byl Karel Gott, když jsem slyšela jeho stejnojmennou­ píseň.

Dostala jsem sošku andělíčka, který je podle bible oporou, ochráncem, ale i poslem dobrých zpráv. Jenže bohužel, ani jednu mně ještě nic neřekl.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ametyst

Můj manžel. Co se zpráv týká, stačí mi suchá informace bez citového zabarvení a ideologického výkladu. Nebo- li informování bez komentování.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Malvína

Mně to nepřijde moc profesionální. Mám ráda lidský přístup, ale toto mi úplně nesedí. Je to až moc kamarádské. Leda že by vám ze společnosti volal známý. To by se dalo pochopit.

Já asi nemám svého posla dobrých zpráv. Není nikdo, kdo by mi říkal jen pozitivní oznámení, oznamoval radostné události… Když mi někdo oznámí, že čeká dítě nebo se bude vdávat/ženit, že jsme vyhráli nad někým, že naše cesta byla správná, je to jednorázové oznámení. Není mým poslem.
Asi to vnímám odlišně od druhých.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Je to komedie a já bych čekal profesionální přístup. Buď jméno toho kdo bere telefon, nebo název firmy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Poslem dobrých zpráv je podle starohebrejštiny Anděl. Bohužel jsem se s ním zatím nesetkal.

Upravil/a: dudu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
EKSOT123

Hlavně evangelium prý přeloženo je dobrá zpráva. Annas mě připomněla další pěknou písničku: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=-xMMIM6YTp4

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

V tomhle kontextu zavání hyenismem, šmejdy… je jedno, jak to zní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Roman71

Posel dobrých zpráv? Pro mne Bible, jednoznačně.. to je přímo poselství! 🙂

Mimochodem, takových obchodních „radilů“ do měsíce volá celkem dost. Zadarmo to ale nedělají, že? 😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
paul1

Doplňuji:
Pro úplnost – oni se hlásí takto: Posel dobrých zpráv, dobrý den, u telefonu x.y.

před 1205 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
elkon

Je to uhozené.

před 1205 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek