paul1

Co nebo kdo je pro Vás posel dobrých zpráv?

Znám jednu firmu, která se zabývá finančním poradenstvím, kde se do telefonu hlásí: „posel dobrých zpráv“. Nevím tedy, zda povinně, ale zní to celkem dobře.
Doplnění v diskuzi:

Nejlepší odpověď
annas

Různí se to. Nejde o jednoho člověka. Často i lékař.

Jinak poslem dobrých zpráv byl Karel Gott, když jsem slyšela jeho stejnojmennou­ píseň.

Dostala jsem sošku andělíčka, který je podle bible oporou, ochráncem, ale i poslem dobrých zpráv. Jenže bohužel, ani jednu mně ještě nic neřekl.

Další odpovědi
Ametyst

Můj manžel. Co se zpráv týká, stačí mi suchá informace bez citového zabarvení a ideologického výkladu. Nebo- li informování bez komentování.

Malvína

Mně to nepřijde moc profesionální. Mám ráda lidský přístup, ale toto mi úplně nesedí. Je to až moc kamarádské. Leda že by vám ze společnosti volal známý. To by se dalo pochopit.

Já asi nemám svého posla dobrých zpráv. Není nikdo, kdo by mi říkal jen pozitivní oznámení, oznamoval radostné události… Když mi někdo oznámí, že čeká dítě nebo se bude vdávat/ženit, že jsme vyhráli nad někým, že naše cesta byla správná, je to jednorázové oznámení. Není mým poslem.
Asi to vnímám odlišně od druhých.

elkon

Je to komedie a já bych čekal profesionální přístup. Buď jméno toho kdo bere telefon, nebo název firmy.

dudu

Poslem dobrých zpráv je podle starohebrejštiny Anděl. Bohužel jsem se s ním zatím nesetkal.

EKSOT123

Hlavně evangelium prý přeloženo je dobrá zpráva. Annas mě připomněla další pěknou písničku: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=-xMMIM6YTp4

zjentek

V tomhle kontextu zavání hyenismem, šmejdy… je jedno, jak to zní.

Roman71

Posel dobrých zpráv? Pro mne Bible, jednoznačně.. to je přímo poselství! 🙂

Mimochodem, takových obchodních „radilů“ do měsíce volá celkem dost. Zadarmo to ale nedělají, že? 😉

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

paul1

Doplňuji:
Pro úplnost – oni se hlásí takto: Posel dobrých zpráv, dobrý den, u telefonu x.y.

elkon

Je to uhozené.