jaja12345678

Co navštívit v Manchesteru?

Ahoj, chystám se do Manchesteru a chtěl bych se zeptat, jestli jste tam někdo byl a co by jste nám doporučil navštívit. Nějaká zajímavá místa.
Díky 🙂

Nejlepší odpověď
Drap

Fotbalový zápas. To už nikde jinde nezažiješ.

Další odpovědi
Kelt

Neuvádíš, na jak dlouho tam pojedeš a co tě zajímá. Najdi si na youtube Manchester, kde uvidíš krátkou prohlídku. A turistický průvodce se ti může také hodit. A fotbal tam hraje Manchester City a Manchester United.

Dochy

Pokud tě trochu zajímá příroda a turistika, tak doporučuju Peak District Park.