Mirdas

Co nastane až si počítače začnou uvědomovat samy sebe ?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=mZplifiaZ­Kw

Další odpovědi
marci1

Kdo ví. „Třeba si počítače lidi ochočí, podrobí nebo zničí. Třeba si stroje osvojí lidskou inteligenci, chtivost moci. Kdo ví,co se v počítačové budoucnosti stane s lidskou kulturou.“
Něco podobného s roboty popisuje Čapek ve své knize „R.U.R“. Doufejme, že se lidstvo nestane otroky vlastních vynálezů. 🙂
Zajímavý článek o budoucnosti počítačů ve zdroji :
http://www.cts­.cuni.cz/soubo­ry/Media/Havel_Az_se_po­citace.pdf
Doplňuji:
Zdroj : Rozhovor s Ivanem M. Havlem

anonym

Jelikož si lidé dobře uvědomují tento fenomén,tak to něčí zásluha přeci jenom bude.Už dnes vědci tvrdí o lidském mozku,že je dokonalý počítač,ale zavádějící informace podle mě jsou dost negativní,někdy je fakt lepší si na lecos přijít sám v opačném případě bych doporučoval veškeré informace zneutralizovat či přeložit do pozitiva.

Mára.kunta

Nic takového není možné.