redhead

Co napsat v dopise člověku, se kterým jste příbuzní, ale desítky let jste se neviděli?

Mamka mě požádala, abych ji pomohla napsat dopis jejímu strýčkovi. Viděli se naposledy cca před 35 lety a nemají spolu žádné společné zážitky. Příbuzenstva z matčiny strany už není moc a já opravdu netuším, co se v takovýchto dopisech lidem, které vůbec neznáte, píše.

Nejlepší odpověď
Drap

Tak jak nevíte nic o něm, tak se dá předpokládat, že on neví nic o vás. V takovém případě bude nejvhodnější stručně popsat vaše životní cesty za dobu, co jste o sobě neměli zprávy.

Další odpovědi
Braník

Asi to nej od srdíčka,to bude nejlepší,jinak něco obcházet nemá cenu,prostě napsat to tak,jak to cítíte s mamkou oba dva,nejlépe je se setkat osobně,pak už to půjde samo.