Avatar uživatele
Zvědavý

Co napsat holce při prvním chatu?

Když mám s nějakou slečnou shodu na seznamce, tak je mi jasný, že je to na mě napsat první. Co ale napsat, aby mi odpověděla? Každá by asi chtěla něco „originálního“ jenže to vůbec nevím co má být. Prosté „Ahoj, jsem … rád bych se s tebou seznámil, nebo máš zájem si popovídat, nebo rád bych tě poznal“ ve většině případů způsobí že vůbec neodpoví.
O čem se s ní mám bavit? Díky

Zajímavá 0 před 1485 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
rion

Na chatu si žádnou holku nenajdeš. Originální musíš být v přímém kontaktu. Já to dneska vybalil na jednu v trafice „Slečno, takže Gucci už to prodává? Prosím? No ta rouška co máte na tváři musí být od Gucciho. Ne, tu jsem si udělala sama. Můžu teda poprosit o kontakt na talentovanou módní návrhářku?“

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
orwell

V první řadě bych to napsal raději bez hrubek. Mělo by to být stručné, jasné, výstižné. A kdybych chtěl hned zaujmout, tak bych volil přímý tah na branku, třeba takhle: „Ahoj, jaký je Tvůj názor na sex?“ A máš hned jasno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
torion

@orwell slečna odpoví, že kladný, ale to přece neznamená, že zrovna s tebou chce ten sex mít. Imho vždycky mě zajímalo jestli ty míče co občas kopnou mimo stadión ještě někdy najdou

Upravil/a: torion

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Když nevíš jak komunikovat s holkou, tak na to máš ještě dost času.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
orwell

torion: To patřilo spíš do diskuze a ne jako odpověď Zvědavému, pokud je to směrováno orwellovi, ale nešť. Pravda je, že to sice neznamená, že o to stojí zrovna se mnou, ovšem taky to neznamená že ne. Může se ale rozvinout další konverzace k upřesnění. Až zjistí jaký jsem movitý čupr kluk s lambíčkem v garáži, těžko odolá :D

před 1485 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek