huxa

Co napsat do životopisu?

  1. Do vzdělání, pokud mám střední školu ukončenou ve 2. ročníku
  2. Do pracovních zkušeností, jestliže mám dlouholetou zkušenost v rodinné firmě, ovšem beze smlouvy?

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud jsi ukončil střední školu ve druhém ročníku, tak žádnou střední školu nemáš. Je tedy bezpředmětné uvádět to do vzdělání. Vzdělání máš tedy zřejmě základní. Do zkušeností můžeš napsat, že máš zkušenost v rodinné firmě

Další odpovědi
gecco

Rozepiš se o konkrétních znamlostech zkušenostech, které z „rodinné firmy“ máš – nic víc nemá smysl.
😉

Awe

Jak napsal DRAP jen dodám že beze smlouvy se ti to nepočítá jako praxe. Můžeš napsat že máš zkušenosti ale při ověřování to bude málo důvěryhodné.