Adri ..

Co napomáhá hubnutí ?

Omezuji sladké jídlo a snažím se posilovat i cvičit. Nevíte co ještě napomáhá ? Nejsou v lékárnách nějaké léky na hubnutí bez předpisu ( popř. jaké ) ?

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si projít i starší odpovědi, kde jsou další rady.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­101&q=hubnut%C3%AD&sa­=Vyhledat

Další odpovědi
chudst

Psal jsem to ted na slovenskych odpovedich, pro zmenu neco zkopiruji odtam sem :)

„Jezte normalne a zdrave.“ Rozhodne zadne extra omezovani [poznamka – to se tykalo odpovedi na SK, sladkosti uplne odbourejte – je to mysleno ve smyslu, at se neomezujete v konzumaci masa na obed, apod.]. Jezte pravidelne denne – snidane, svacinu, obed, svacinu a veceri.

Na snidani by to melo byt neco, co vam doda energii (a ano, treba Bebe dobre rano, ovesna kase, apod.), na svacinku jogurt, na obed poradne maso [samozrejme vepro-knedlo-zelo neni idealni, ale jinak zadne extra omezovani :)], na odpoledni svacinku nejakou zeleninu a na veceri opet neco lehciho (chleba/rohlik s necim, idealne ne bily, ale tmavy). Vecere by mela byt nejpozdeji kolem seste-sedme hodiny, pozdeji by se jist nemelo. A take ostatni jidla by se meli dodrzovat zhruba ve stejnem casovem rozmezi.

Zadne extra mlsani, ani nic jineho, ale pravidelne a kvalitne jist. A sportovat.

Ale znam spoustu holek, ktere hubnou, i kdyz absolutne nemusi ci by dokonce nemely (ale jsou tvrdohlave, a mysli si, ze jsou hrozne tluste a musi shodit). Takze poproste nekoho objektivniho, at vam rekne nazor na vas.

Zopakuji to proto jeste jednou: Pravidelne a kvalitne jist, pak nebudete mit hlad – nebudete mit chut ani mlsat nezdrave veci. A sportovat.

Zdroj: http://www.od­povede.sk/otaz­ky/nechcete-jest-preto-aby-ste-nestucneli

terry

ZÁKLADEM je PRAVIDELNÁ strava. Vyvážená a pestrá.
Pohyb v aerobním tempu min.3* týdně min 60 min, lépe více redukci urychluje.
Sladké jídlo nestačí omezit. Je potřeba ho ZCELA VYNECHAT.
Posilováním se nehubne. Tím se zpevňují svaly. A tělo se pěkně vyrýsuje.

hanny 2

A k tomu všemu co už tady bylo řečeno,dodržovat pitný režim – 3l tekutin /nejlépe vody/ denně.
Dá se to hravě zvládnout,dodržuji to také,já ale necvičím ani neběhám,dělám jen 50sklapovaček denně na AB Rocketu kvůli zpevnění břišních svalů,po 17.hod.nejím,jinak jím normálně,občas kousek hořké čokolády a mám za 14dní 2kg dole.

Tíšek99

Dieta.Oběhnot si vždycky každej den takovej úsek 500m až 2 km .

Pajka.111

A ty teda držela tu proteinovou dietu https://www.pro­dietix.cz/? A můžu se zeptat, jak je to s chutností těch jídel?

SuzanKa

Ahoj, já jsem Prodietix držela a ta jídla mi moc chutnají. Hlavně ta sladká… Oceňovala jsem hlavně to, že jídla byla rychle připravená a že zasytila.

XenieRo

Cau všem, mám dotaz… Jak se tváříte na proteinové diety? A máte třeba někdo zkušenosti konkrétně s dietou Prodietix – https://www.pro­dietix.cz/. Budu ráda za každou radu. Zejména mě zajímá to, jak chutnají jídla a zda jste při této dietě netrpěli hlady…

Sonka Pop

Ahoj, já jsem Prodietix držela a musím teda říct, že jsem byla až překvapená, jak ta jídla chutnají. Jsou chutná, opravdu… Některá i sladká. Oceňovala jsem hlavně to, že jídla byla rychle připravená a že zasytila.

Pajka.111

Jo? Přišla ti ta jídla chutná? Já mám právě problém… Už se na proteinovou dietu chystám dlouho, ale vždycky pak někde najdu, že je po ní hlad nebo že jídla se nedají jíst. Čili u toho Prodietixu bys řekla, že je chutný a zasytí?