KlárkaT

Co napíšete?

Mám tu takový češtinářský chyták: S kamarádem jsme se procházeli u vody. Já jsem uviděla ve vodě vír a lekle jsem se. Kamarád uviděl na stromě výra a také se lekl. Oba jsme se obou v_rů moc lekli.
Tak co napíšete y nebo i?

Nejlepší odpověď
Alesh

Špaček měl bydlo na bidle, přišel vítr a obě b_dla spadla.

A co s tímhle? 😉

Další odpovědi
briketka10

napsala bych obě věty zvlášť nejde napsat dohromady.

franku

Oba jsme se lekli víru i výra.

LejdyTerr

Napíšu: Oba jsme se moc lekli:D
Podle mě to nemůžeš napsat takhle dohromady, jsou to dvě různý slova

♥♥♥

Já myslím, že by šlo obojí???
Ale jsem asi blbá… Je to super chyták! :)

Klára K.

páni, zajímavé, já bych napsala i, aby nebyla dvě tvrdá po sobě 🙂

bolak

Jsou to dvě různá slova, protože se skládají z různých písmen, takže bych řek že to takhle napsat nelze, ale můžu se plíst.

trouba

MichalN

Podle me tam nejde ani jedno, protoze kdyz napises ze jste se obou vyru lekli tak to nedava smysl protoze tam byl vyr jenom jeden a naopak.

honza19hk

napiš tam tvrdé y s tečkou.Ať si každý vybere.

pusinka50

Myslím, že to nejde napsat. Jaký je správný výsledek, nenechávej nás ve sladké nevědomosti a doplň…:-)