poa.li

Co nám, podle vás, brání v pocitu štěstí a smíření? Díky…

Přeji hezký den…

Nejlepší odpověď
Andělé

Naše špatné myšlenky. Život si vytváříme sami svým způsobem myšlení.Jsme to,co myslíme…:-)
Doplňuji:
Také přeji hezký den 🙂

Další odpovědi
annas

Štěstí je přece jen muška zlatá …Domnívám se, že je třeba nelpět na materiálních statcích, ale zaměřit se na oblast duchovna, být spokojený s tím, co máme. Vždyť v tom právě spočívá štěstí. Nechtít stále víc.
Smíření s bohem – pro věřící. Ostatním ke smíření občas brání nendostatek pokory, nové vidění určité skutečnosti, pochopení druhého a odpuštění, vyvarování se konfliktů, zaobírání se minulostí…

hanulka11

Zřejmě tolerance, porozumnění a vše co z toho vyplývá ......ta pohoda

anonym

Mam asi obrovske stesti , protoze ja mam neustaly pocit stesti. A nic me v tom momentalne nebrani.
Zabranila by me v tom jen nemoc. Mych blizkych , nebo moje. Momentalne mam i sve 2 pratele vylecene " z nevylecitelne " nemoci.
A to me naplnilo na nekolik let dopredu. 🙂

  • iv-

johana 56

Slušnost,úcta,ra­dost z úspěchů jiných,ochota udělat občas něco prospěšného,uz­návání jiných hodot než materiálních.