MajaM

Co na zklidnění neštovic? :((

Tak jsem konečně chytla neštovice a lituji toho:( Mám hrozný průběh :( je mi 16let. A mám je uplně,ale uplně všude. Obrovský, boláky a mám je po celém obličeji, v uších, za ušima no prostě všude a potřebuji poradit, čím to mám zklidnit ? Mažu to Imazolem, před tím jsem to mazala pudrem.Mám je teprve 5. den :( Děkuji

Nejlepší odpověď
badisko

Tak predne zadej toto do vyhledavace google … Co na zklidnění neštovic? ale bez toho tveho smajlika …:D a vyhodi ti to mnoho odkazu …http://www.go­ogle.ie/search?cli­ent=opera&q=Co+na+z­klidn%C4%9Bn%C3%­AD+ne%C5%A1to­vic?&sourceid=o­pera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=sug­gest#client=o­pera&q=Co+na+z­klidn%C4%9Bn%C3%­AD+ne%C5%A1to­vic%3F&source­id=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=sug­gest&fp=1 ale co bych pouzil ja?…tak tekuty pudr nebo se da pouzit fenistil gel…
Doplňuji:
a jinak vaz poradne sva prani…http://ww­w.odpovedi.cz/o­tazky/zdravim-chtela-jsem-se-zeptat-jak-mam-chytit-od-sve-desetilete-sestry-plane-nestovice-pili-jsme-z-jedne-sklenicky-spa lol…

Další odpovědi
anonym

Vnučku jsem tupovala Fenistil gelem a svoje děti zubní mentolovou pastou.
Řekla bych, že účinek byl stejný.

anonym

tekutý pudr 😁