Usoman

Co na vysoké škole znamená značka RJ?

„RJ pro repetenty“ stojí na internetových stránkách. Ovšem nikde, a to ani na netu, není vysvětleno, co znamená to RJ. Ruština tam není, takže to ‚ruský jazyk‘ být nemůže. :D

Nejlepší odpověď
annas

Bylo vhodné uvést konkrétní fakultu na VŠ, případně obor, kde jste zkratku RJ našel. Ruština se učí i na oboru, kde se to třeba nezdá být možné – např. na technických oborech. VUT.

Nebo jste měl vložit odkaz na stránku s touto zkratkou.

RJ pro repetenty – bych brala ruština pro ty, kteří "něco " z RJ opakují.

..
Jinak RJ se běžně používá pro ruštinu, jinak v oblasti železnice používá pro vlak RegioJEt, nebo u PC pro Registered Jack.

Další odpovědi
Emefej

Přímo v dotyčné VŠ jsi se ptal?