Co na to tesař s chybějícími prsty?

Tým vědců z několika britských a kanadských univerzit rozbili předpokládanou teorii, že naši dávní předkové žili ve spořádaných svazcích. Podle vědců totiž byli velmi promiskuitní. Více než součastní lidé. Přišli na to při porovnávání délky prstů.

Podle archeoložky Emmy Nelsonové z liverpoolské univerzity je poměr délky čtvrtého prstu v porovnání s délkou druhého prstu mnohem nižší u primátů, kteří často střídají své partnery, než u těch, kteří žijí ve spořádaném partnerství s jedním protějškem. Délku prstů ovlivňuje, zda byl plod v prenatálním vývoji vystaven mužským pohlavním hormonům, či nikoli.

Podle http://zena-in.cz/clanek/smsku­jici-teenagari-a-neandrtalci-meli-vic-sexu-nez-ostatni/katego­rie/laska-a-vztahy/rubrika/vzta­hy-a-sex

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Tesař má výhodu, že u něj se nepozná jestli vede promiskuitní život nebo ne :D

Další odpovědi
anonym

nevím sice nakolik byli promiskuitní neandrtálci,ale řekla bych že tehdy nešlo o sex,nýbrž o pudovou záležitost stejnou jako u zvířat,to že naší předkové si rádi užívali je známo,vždyt jen v dobách slávy Říma,a Césara byl běžný sex nejen mezi mužem a ženou,ale i stejného pohlaví,to až v dnešní době jsme si stanovili jakési hranice a názvy homoseuál,hete­roseuál,lesba,ga­y, já mám prsty krátké,mí předci byli na tom bídně,museli hodně pracovat a neměli čas na srandičky,se divím že jsem