SINGO

Co na to říkáte? (tablet)

http://www.sle­vomat.cz/sleva/15457-tablet-pierre-cardin-s-displejem-7-a-androidem-2-3

Za rozumnou cenu, dobrej přístroj? Nebo nějaké námitky?

Doplňuji:
Damiana: Chtěl jsem si koupit jablko, ale rozhodl jsem se že mě bude stačit nějakej levnej. No a ted jsem objevil tuhle nabídku… V budoucnu si iPad koupím ale ted šetřím na auto 🙂.

JEŠTĚ NĚJAKÉ NÁZORY od někoho kdo si otázky nevšiml?

Nejlepší odpověď
www

Šel bych do toho. Prodat ho můžeš popřípadě (nejen za min. stejnou cenu) vždy.
Doplňuji:
Jen bych se, snad protože jsem opatrný, zkusil nejdříve podívat na prodejce. Já z mobilu totiž nic nenašel.

Další odpovědi
Damiana

Od dědouše Cardina znám jen prêt-à-porter hadérky (a voňavky). A je to mrňous (ten tablet). Jsem pro jablečný Job(s).
🙂

anonym

Než kupovat něco takového, tak to radši nemít nic. Věř mi, že bezejmenný tablet a takhle extrémně levný nemůže znamenat nic jiného než: šmejd, krám k ničemu, vyhozené peníze.
Zajímam se o počítače dlouho a také o tablety a nikdy jsem značku „Pierre Cardin“ neslyšel. Je to nějaká neregistrovaná značka od »bezejmenné« firmy.
Doplňuji:
Šetři si na to auto radši, 2500 korun se ti budou hodit do kasičky.

SINGO

www: prodejce to prodává přes slevomat, myslím že stím problém nebude. Slevomat si to určitě hlídá, aby tam neměl podvodníky..