Avatar uživatele
SINGO

Co na to říkáte? (tablet)

http://www.sle­vomat.cz/sleva/15457-tablet-pierre-cardin-s-displejem-7-a-androidem-2-3

Za rozumnou cenu, dobrej přístroj? Nebo nějaké námitky?

Doplňuji:
Damiana: Chtěl jsem si koupit jablko, ale rozhodl jsem se že mě bude stačit nějakej levnej. No a ted jsem objevil tuhle nabídku… V budoucnu si iPad koupím ale ted šetřím na auto 🙂.

JEŠTĚ NĚJAKÉ NÁZORY od někoho kdo si otázky nevšiml?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: SINGO

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kapka, Damiana před 4351 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Šel bych do toho. Prodat ho můžeš popřípadě (nejen za min. stejnou cenu) vždy.
Doplňuji:
Jen bych se, snad protože jsem opatrný, zkusil nejdříve podívat na prodejce. Já z mobilu totiž nic nenašel.

Upravil/a: www

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Od dědouše Cardina znám jen prêt-à-porter hadérky (a voňavky). A je to mrňous (ten tablet). Jsem pro jablečný Job(s).
🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Než kupovat něco takového, tak to radši nemít nic. Věř mi, že bezejmenný tablet a takhle extrémně levný nemůže znamenat nic jiného než: šmejd, krám k ničemu, vyhozené peníze.
Zajímam se o počítače dlouho a také o tablety a nikdy jsem značku „Pierre Cardin“ neslyšel. Je to nějaká neregistrovaná značka od »bezejmenné« firmy.
Doplňuji:
Šetři si na to auto radši, 2500 korun se ti budou hodit do kasičky.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
SINGO

www: prodejce to prodává přes slevomat, myslím že stím problém nebude. Slevomat si to určitě hlídá, aby tam neměl podvodníky..

před 4351 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek