Jahoda

Co na to říkáte? Plánujete zítra (11.11.2010) něco velkého?

Narazila jsem na tento článek.

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/216404-magicke-datum-11-11-ma-prinest-den-plny-nehod-a-karambolu.html

Myslíte, že je to tak, jak říká? Já myslím, že to je pěkné datum a něco zlého se může stát i dnes, pozítří, za týden… Takže moc nevěřím.

Co Vy?

Nejlepší odpověď
anonym

Zdravím Jahodo,dlouho jsi nebyla,já na magické datumy nevěřím,tak jako pátek 13-ctého tak ani na 11.11, jsou to jen čísla v kalendáři,jaký den si člověk naplánuje takový ho má

Další odpovědi
Mili @

Já neplánuji nic zvláštního, tak to doufám přežiju v pohodě…
Narozeniny mám 22.11.2010 a taky nečekám žádné šoky… I když i tohle datum je zajímavé, ne????
😁

hanulka11

Bude to den jako každý jiný, aspoň z mé strany se nic závratného neplánuje.Doufám,že vše proběhne hladce.
Tato čísla pro mě nic neznamenají.