Co na to říkáte?

http://www.you­tube.com/watch?v=a0dhVTT­LTyI&feature=a­so

Nejlepší odpověď
ten který je

Vždycky se najdou lidé kteří se chtějí přiživit na úspěchu druhých.Tento rádoby zpěvák není vyjímkou.

Další odpovědi
tom004

Přiznávám,že tento pán,a jeho humor není zrovna to,co mám rád.A ještě k tomu neumí zpívat.Těžko hodnotit.

Drap

Petra samozřejmě skvělá, Ruda už o něco méně

hanulka11

hmmmmmmm, každý se chce nějak uživit, on není můj šálek kávy , proto nevyhledávám jeho projevy…
musím se přiznat ani jsem si to nepustila, jen jsem ho zahlídla

anonym

A me se to libi. ! :-p -iv-