Lgee

Co na to říkate?

Čína bude mít první státní kryptomemu pravděpodobně nahradí peníze, činu sice nesnášim ale fandim tomu protože Rockefellerove dostanou tvrdou ránu.

Odpovědi
Pepa25

Čína je tvrdě direktivně řízená země a komunisté si představují, že budou mít vše pod kontrolou. V případě kryptoměn ale soudruzi zjevně nepochopili jejich podstatu …

elkon

Možná, že tvrdá rána by pomohla i tobě.

Drap

Žádnou tvrdou ránu nedostanou. V podstatě se jich to ani nedotkne.

Drap

Žádnou tvrdou ránu nedostanou. V podstatě se jich to ani nedotkne.