Co na to říká hygiena ?

Je hygienické, když ve vinném sklípku je podávané víno nasáváno ze sudu do koštýře a následně rozléváno použitím prstu ?!

Nejlepší odpověď
www

Hygiena to naštěstí neřeší. Komu se to nelíbí, nemusí chodit do sklípků.

Doplňuji:
A ještě něco: víno pouští vinař prstem levé ruky, v té samé pochopitelně drží i koštýř. Už ses ptal proč? Odpoví ti, pravou si vytírám prdel 😁 ! Takže hygiena má zadost.
Zkušenost, žiji na Moravě

Další odpovědi
dudu

Neříká nic, neboť po delším koštování většinou hůře artikuluje a ve fázi kdy ho vínko „začíná podetínat“ už jen dělá brm, brm.

arygnoc

k čertu s hygienou!
hlavne aby vínko bolo fajn.

mosoj

Víno nepřijde do styku ani s prstem ani s hubou.
To do půllitru může kdekdo naprskat ! a ještě si tam smočit ten správný prst, co si někde umazal a potřebuje si ho omýt.

lindicka4478

S mým Tobiáškem trávíme ve vaně hroznou fúru času. Řekla bych, že koupání denně trvá snad i 20 minut. A to je hodně času když chcete něco za večer s přítelem ještě stihnout. My v této podivné době nakupujeme z internetu z https://www.pan­zdravi.cz/kate­gorie/detska-kosmetika-a-drogerie-261/. Protože chodit v tomto nečase mezi lidi.. to vůbec. Nepřipadá v úvahu ani při nejmenším.