hanulka11

Co na to říct?

O víkendu přijde sněhová nadílka a ochladí se
takže jako loni to dopadne ,taky nás v půli října sníh překvapil.

Nejlepší odpověď
anonym

balím kufry přijedu na jaře a všem přeji štastný Nový rok

Další odpovědi
dannero

proboha jen to ne,podzim je nekrásnější část roku,tak bych nerad aby ho příroda stále přeskakovala :-/

monkey

a zase to bude trvat půl roku než definitivně sních sleze a zase mnohým z nás břečka nateče do bot......ještě že to vše zahojí vánoční čas 🙂

bigbít

Co jsem slyšela v radiu, tak prý jen na horách…jelikož bydlím spíše v nížinách, tak asi můžu očekávat leda tak nepříjemné ochlazení…