zjentek

Co na Tesle 3 Dual Motor AWD Performance stojí tolik (konkrétně 1.700 000) korun?

Já na ní tu cenu nenašel. Má dva veliké kufry, v předu a vzadu, bo pod kapotou jinak nemá nic, krom krytu nádrže ostřikovače. V interiéru také nic, krom většího displeje a minimem přihrádek na věcičky.

Myslel jsem, že ta „úsporná“ auta budou také úsporná především cenově. To jsem se asi spletl, že?

(Vypadá trochu jako fejkové Porsche /že by důvod té ceny?/ Ale za ty prachy pořídím i ojeté Porsche, které potáhne jako ta Tesla, ne-li lépe.)

Odpovědi
Schluker

Elektroauta jsou zatim draha. Tedla je trochu jako apple, cenu zveda marketing. Jinak prosim o info, kde sezenu ojete Porsche Taycan pod 1,7mio, hned si pro nej pobezim!
Jinak na elektroautech neni nic moc usporneho. Alespon zatim ne.

Kepler

Elektroauta jsou zatím nesmysl, aspoň tedy po ekonomické stránce. Dáš za tu káru 2× tolik a nejpozději po 8 letech musíš ještě koupit nové baterky, které tvoří 1/2 ceny vozu. Rozumě, přiď ku mně…

Ametyst

Kolik váží i s bateriemi? Aby na ni ještě platil řidičák do 3,5tuny.:-) Doufam, že baterie vydrží na dojetí z Prahy do Brna.:-)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.