C-system

Co na štěnice a šváby?

Prosim poradte prestehovaly jsme se do jineho bytu a jsou tu stenice a svaby co na ne pomuze za prostredek,koupil jsem biolit a svaby jsou pric ale stenice stalle,neda se ani spat jak to kouse dekuji za odpov

Nejlepší odpověď
ten který je

Těch se jen tak nezbavíte,zkuste zavolat na nějakou deratizační službu.

Další odpovědi
stana73

To vám nezávidím-deratizační firma pravděpodobně bude muset vzít víc bytů,ne-li celý barák.Budou ten prostředek stříkat úplně všude.Je škoda,že jste to nezjistili dřív,než jste si tam přivezli svoje věci.Bohužel i v dnešní době se čím dál víc objevují takovéhle problémy.Ale sami je nezdoláte,hod­ně zdaru

Renikled

Nikdy jsem si nedokázal představit, že by se nás mohl tento problém také týkat. Když jsem na to s manželkou přišel, tak nám nebylo opravdu moc dobře. Jsem ale rád, že se nám podařilo fakt rychle najít společnost zbavsejich.cz , která si s tímto problémem dokázala poradit během chvíle.

leos39

ahojky, zkus se podívat sem www.stenicedo­maci.cz je tady všechno docela dobře napsané…