kubik!

Co na sebe a jaké líčení na ples s tématem drákula?

Nějak nevím co na sebe… Určitě by byli fajn nějaké černé nejlépe krajkové šaty, ale opravdu se mi nechce kvůli jednomu plesu kupovat šaty za několik tisíc. :(

Nejlepší odpověď
anonym

Běž za krvinku – červenou či bílou – kukni se, jak vypadají a určitě něco vymyslíš i bez „šatů za několik tisíc“…
😉

Další odpovědi
Drap

Pokud je téma drákula, tak můžeš jít v čemkoli. Mezi upíra se ztratí jakékoli oblečení. Hlavně nezapomeň nechat si před líčením vytrhat všechny přední zuby. Nechat jen špičáky, aby vynikly a bylo to stylové.

Hamon

Strouzek cesneku, spici dama, do ktere se Dracula zakousne… Nebo Drakulova sestra, do ktere nejaky van Helsing vrazi svuj kolik.

marci1

Hezké černé šaty se Ti budou hodit i na jiné příležitosti a nemusí stát několik tisíc. Dají se koupit i levnější. Líčení samozřejmě trochu „tvrdší“, Dráculovské. 🙂

iceT

Šaty za několik tisíc nejsou fakt třeba,stačí navštívit nějaký secondhand a na 100% něco najdeš,inspiraci k líčení najdeš na YT,je tam spousta tutoriálů,ale snad nebude nutné si na obličej plácat tolik vrstev,stačilo by více zvýraznit oči a rty.

sassan

Namaluj se na modro,na vlasy hod blond přeliv a na to posad bílou čepici.Myslím že jako Šmoulinka na plesu upírů jistě vinikneš .-)

KarolínaNovo

Inspiraci určitě najdeš na internetu a pěkný šaty nemusejí stát kolik tisíc. Třeba je pak využiješ ještě někdy jindy. Hlavně nezapomeň na doplňky. Já třeba nedám dopustit na náramky https://www.mi­dorini.cz/naram­ky/ , které musím mít ke všemu.