Avatar uživatele
kubik!

Co na sebe a jaké líčení na ples s tématem drákula?

Nějak nevím co na sebe… Určitě by byli fajn nějaké černé nejlépe krajkové šaty, ale opravdu se mi nechce kvůli jednomu plesu kupovat šaty za několik tisíc. :(

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3721 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Běž za krvinku – červenou či bílou – kukni se, jak vypadají a určitě něco vymyslíš i bez „šatů za několik tisíc“…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Pokud je téma drákula, tak můžeš jít v čemkoli. Mezi upíra se ztratí jakékoli oblečení. Hlavně nezapomeň nechat si před líčením vytrhat všechny přední zuby. Nechat jen špičáky, aby vynikly a bylo to stylové.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hamon

Strouzek cesneku, spici dama, do ktere se Dracula zakousne… Nebo Drakulova sestra, do ktere nejaky van Helsing vrazi svuj kolik.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Hezké černé šaty se Ti budou hodit i na jiné příležitosti a nemusí stát několik tisíc. Dají se koupit i levnější. Líčení samozřejmě trochu „tvrdší“, Dráculovské. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Šaty za několik tisíc nejsou fakt třeba,stačí navštívit nějaký secondhand a na 100% něco najdeš,inspiraci k líčení najdeš na YT,je tam spousta tutoriálů,ale snad nebude nutné si na obličej plácat tolik vrstev,stačilo by více zvýraznit oči a rty.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sassan

Namaluj se na modro,na vlasy hod blond přeliv a na to posad bílou čepici.Myslím že jako Šmoulinka na plesu upírů jistě vinikneš .-)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
KarolínaNovo

Inspiraci určitě najdeš na internetu a pěkný šaty nemusejí stát kolik tisíc. Třeba je pak využiješ ještě někdy jindy. Hlavně nezapomeň na doplňky. Já třeba nedám dopustit na náramky https://www.mi­dorini.cz/naram­ky/ , které musím mít ke všemu.

před 1821 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek