majki636

Co na prevenci proti vším ?

Odpovědi
marci1

Jako prevenci, pokud se ve vašem okolí vši objeví, použijte rostlinné silice rozpuštěné v oleji. Ty vši odpudí. Hojně užívaný je olej z čajovníku australského neboli tea tree olej či olej z eukalyptu. Olejíček kápněte přímo do běžného šamponu, kterým si myjete vlasy nebo pak namažte přímo do vlásků, do pěšinky a za uši.
https://www.be­nu.cz/jak-se-zbavit-vsi

IvkaH

Obávám se, že na prevenci v tomhle případě nic není a řeší se to až daná situace nastane …

Mc Merkurion

… pleš nebo ježek …