TylerMarsh

Co na potravinách znamená: obsahuje zanedbatelné množství tuků…?

Nejlepší odpověď
annas

Většina ovoce, zeleniny, luštěniny obsahují zanedbatelné množství tuku.

Když někdo dobrovolně i ze zdravotních důvodů atd. musí omezit spotřebu tuků, pokud je jejich množství v pokrmu zanedbatelné,. je nepodstatné, minimální , nehraje roli při povolené spotřebě tuků.

Další odpovědi
Drap

Znamená to, že množství tuků j menší než malé.

Emefej

Tuku je tam tak málo, že ho vůbec nemusíš řešit.

Dochy

To znamená, že je jich tam málo a nechce se jim řešit jestli nezjuicovali nějakého červíka

Dochy

Dokážeš mi vysvětlit, proč jsi tu otázku zničil?

Mc Merkurion

… to on svoje všechny …

Dochy

annas, dík