verunka483

Co na obnažené zubní krčky?

Jde o 2 přední zuby, jeden je normálně, ale u druhého je dásno výš než by mělo. Díky.

Nejlepší odpověď
briketka10

nejlepší je pasta na paradentozu – Senzodyne rapid a nejvíc měkký kartáček na zuby, čistit dásně a zuby zvrchu dolů, nedrhnout je stranou..

Další odpovědi
venkovan

Zubaře – hygienika a potom dodržovat co řekne. Bude tam zubní kámen která se musí odborně odstranit (nebolí to)

beluška

Také jsem měla problém. Zubařka mi při znecitlivění dásně krčky krásně zahladila. Nebolelo to.