Avatar uživatele
Zungu

Co na nehty

Ahoj můžete mi někdo poradit,co dělat,když se mi lámou nehty?Co pomůže stoprocentně.Nepomáhá,ani lakování ani vitamíny.Díky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4243 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
kenyrts

Strava pro zdravé nehty
Zdravé nehty vyžadují dostatek vody, bílkovin, křemíku a zinku. Pozitivně na krásu nehtů působí také esenciální mastné kyseliny a vitamíny skupiny B. Dostatek těchto látek si zajistíte konzumací luštěnin, ořechů, celozrnných potravin, zeleniny a mléčných výrobků.

Všeobecně platí, že zdravá strava rovná se zdravé nehty. Pokud konzumujete přespříliš cukru či kofeinu, které vstřebávání vitamínů a minerálů narušují, nemůžete se svým nehtům divit.
Pozor! Slabé nehty mohou být také známkou nemocných nebo oslabených jater. Pro jejich povzbuzení vyškrtněte z jídelníčku alkohol, kávu a černý čaj. Dopřejte si dostatek ovoce a zeleniny.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal

Pokuste se změnit s odborníkem ,nebo v kosmetickém salonu Váš jídelníček.Celý!!!
Nechty potírejte citronovou šťávou 3-4týdně a vynechte veškerou chemii.Velmi prospívá vitamin B.A také pozor , může to být signál jiného problému ve Vašem těle!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
LuciJe

Zkuste P-shine. Jedná se o ošetření nehtů zaměřené přímo na jejich posílení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vilma

Ahoj,
bašti dýňová semínka. Budeš mít krásné nejen nehty, ale i vlasy.
Čau vilma

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sonka Pop

Hele, asi ti chybí nějaký vitamín, alevíš co je na to skvělý? Kolagen! Ten ti pomůže. Dívej, třeba tento má skvělý účinky https://www.collalloc.com/…. Krom krásných a pevných nehtů je taky na zlepšení kvality vlasů a pleti. Myslít, že to je to, co hledáš, tak na to mrkni a určitě to zkus.

Avatar uživatele
Pajka.111

Ty jo, když se tak dívám na https://www.collalloc.com/… na ty jeho účinky, tak docela koukám, jak široký záběr má. Ty jsi ho brala? Na co? A po jaké době jsi viděla výsledky?

Avatar uživatele
XenieRo

Je to tak Pajko. Já jsem ten Collalloc začala užívat na klouby a nakonec mi krásně pomohl i na nehty. Měla jsem je docela slabé, poměrně hodně se mi lámaly. Ale teď jsem hodně spokojená, ten kolagen zabral krásně.

Nový příspěvek