Hory123

Co na malé černé mušky, které lezou doma na ovoce či sladké nápoje?

Odpovědi
elektrikář

Kvasné mušky ty si vždy najdou nějkaké začínajíci kvasíci ovoce Rozlité pivo na zdi.a zbytky sladkých šťáv.Jejich larvy si můžeš přinéstdomů i v hlíně v kytičkách. V hotelu se mi množiy na dně popelnic v chladírně na odpad..Celou skladovací místnost jsem vystříkal chloramínem . Do každé popelnice dal sáček chloramínu v kýblu horké vody. Smetí které tam zůstávalo se odmočilo a popeláři to vyklepli ven.Chloramín můžeš také nalít do popelnice před domem.Tím jim skazíš chutě.

Doplňuji:
Pokud jich není moc a často, stačí biolit.