Zepple

Co na kruhy pod očima?

Já je mám už od dětství a nezbavím se jich ani x hodinovým spánkem, nicméně pokud spím málo jako v poslední době, tak se zvětšují. S takovou je za chvilku- bez velké nadsázky budu mít přes půlku obličeje. :D Jak řešíte kruhy pod očima vy? Máte nějakou osvědčenou metodu? Babskou fungující radu? Já třebas i vyzkoušela různé krémy „na kruhy a váčky pod očima“ ale nezdá se mi, že by něco výrazně zabralo…

Nejlepší odpověď
rynek878

Velice rád bych pomohl,tak aspoň tento odkaz:

ještě jeden link:

http://www.no­vinky.cz/zena/styl/1501­62-za-vznik-kruhu-pod-ocima-muze-nejcasteji-ucpany-nos.html

Zdroj: http://www.mi­neralfit.cz/do­maci-lekar-clanek/kruhy-pod-ocima-485/

Další odpovědi
1popelka1

Já mám taky kruhy od nějakých 13 let, takže si nemyslím, že by to souviselo s vráskami. (?)
Chtěla jsem napsat důvody, které je způsobují i rady, ale to už udělal Rynek, takže už můžu jen napsat, jak se s nimi vypořádávám já.
Když už mi hodně vadí, a není to z nevyspání nebo prohýřené noci – vysadím kofein (káva, černý čaj) a více piju vodu, zabírá to, ale u mě, až tak třetí den.
Jinak jiná babská rada – na pár minut dát sáčky černého čaje do lednice a pak na oči, mi nikdy nezabrala.

Asi tak, Spiritus, nic s tím nenaděláme, lze je jen zmírnit, nikdy nezmizí úplně.

Spiritus

pokud je máš od dětství stejně jako já,tak je to geneticky vložený a kosmetika nepomůže.
zmírní se to lehce jen správnou životosprávou nebo laserem,ale ten fungeje jen rok…
takže jediná pomoc je opravdu kvalitní korektor…

annas

Nevím, zda ještě bude někdo mou odpověď číst, protože jsem si otázky dřív nevšimla. Opakuji se již po několikáté. Léčím se pomocí alternativní medicíny, vím, že existují určité vztahy mezi orgány, poruchy se projevují i v jejich energetických drahách. Např. když se na někoho podívám, poznám z jeho obličeje, které orgány má energeticky oslabené.

Potěšilo mě, že stejný názor má Mojitek. Kruhy pod očima svědčí o energetické nevyrovnanosti ledvin. Lékařské vyšetření může být v pořádku, protože to nezjišťuje energii. Opět mluvím z vlastní zkušenosti.

panenka

Já bych vám spíše doporučila dostatek spánku protože kruhy pod očima se po dobrém spánku běžně vytrácí a hlavně pít dostatek tekutin.Moje známá mi říkala že právě kruhy pod očima vznikají z nedostatku spánku a když málo pijete.Doporučila bych vám tedy dostatečně pít aspon ty 2–3 litry tekutin a dostatečně spát na noc si dávat studené obklady kdyžtak koupit si v drogérii nějaký krém na vrásky.

kuldas7

dobrý den. Z vlastní zkušenosti bych vám mohla doporučit Artistry™ TIME DEFIANCE™ Oční krém s liftingovým účinkem. Jsem s ni spokojena. Klidně si napište o informace.

mojitek

kremy atd jsou k nicemu,tady bude problem jiny.Muze se jednat o nejaky problem s ledvinama(staci kdyz jsou nastydle,atd). Ale to je strileni od boku,bezte za specialistou aby Vas prohledl
Doplňuji:
annas : bohuzel taky mluvim z vlastni zkusennosti.
ono staci kdyz jedete autem se stazenym postrannim okynkem..

ReHu

Kruhy pod očima lze částečně zamaskovat korektorem, popř, kvalitním make-upem.
Pozor na odstín, jak už se píše u uvedeném odkazu.
Určitě je lze zmírnit kvalitním očním krémem.
Další info mailem.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-na-kruhy-pod-ocima-funguje-garnier-kofeinovy-roll-on

Miroslavst

Vybarvi je červenou barvou a budeš vypadat jako Marfuška princezna-královna z Mrazíka.

vranovahan

No, s těmi krémy mám velice podobnou zkušenost. Taky jsem zkoušela pár takových, které „zaručeně fungují“ a výsledek teda nic moc. Kruhy pod očima mám pořád. Nedávno se mi ale podařilo narazit na tuto kliniku https://ar-aesthetics.cz/ kde právě nabízí kamufláž kruhů pod očima, tak si říkám, jestli to nevyzkoušet. Myslím si, že by to mohlo stát za to.

Lizaa

Doporučuji oční péči VICHY SLOW AGE Oční 😉 zaručeně pomáhá.

girl7

Lizo a kde se dá koupit, že bych také vyzkoušela? 🙂 Děkuju

Lizaa

Objednávám to odtud: https://www.le­karnalancier.cz/
Tam to už najdeš :)

girl7

oo děkuji moc Lizoo, už se na to dívám. Tak já to taky objednám a vyzkouším. Zatím Ti moc děkuji 🙂