AndreiRanger

Co na internetu nenajdete?!

Otázka asi vcelku jasné, odpovědí mě až tolik nenapadá, tak napište co napadlo vás – co vám na internetu v 21 stol. chybí?

Nejlepší odpověď
www

Z vlastní zkušenosti vím, že často chybí různé odborné věci, většinou je jen odkaz na literaturu, článek ap.
Osobně dokonce znám odborníky, kteří ne a ne zveřejnit vědomosti, na netu, jen do časopisů, věstníků atd.
Jsou to ale vždy starší lidé.
Takhle to je ale rovněž v oborech mně méně známých i u mladších autorů, protože informace jsou dnes velmi cenné a platí se za ně (technologie, výzkum..). A je toto v pořádku.

Další odpovědi
Maggie.b

No… rozhodně tam nenajdu Hunger Games v dobrý kvalitě… To ne no… :D

anonym

Příroda.. 😉 Jinak je tam všechno.
Doplňuji:
(Samozřejmě hlavně v tom anglicky psaném)