Jáji88

Co na drobná poranění a oděrky v domácnosti?

Nejlepší odpověď
Kepler

Pro jistotu desinfikovat, nejraději mám peroxid, který může i přímo do rány a vůbec neštípe. Pak stačí proužek náplasti s poštářkem.

Další odpovědi
Drap

Pokud nemáš desinfekci, stejně dobře poslouží dostatečně silný alkohol. Pro urychlení hojení můžeš použít třeba aloe nebo rozdrcený jitrocel kopinatý. Roste snad všude.

elkon

Propolisová tinktura (doma udělaná). Vyzkoušeno, hojí se rychle.

fial.adela

já používám hemacut sprej a nic jiného nepotřebuju je nejlepší na tyto nehody v domácnosti..

kačka003

Nedávno jsem kupovala v lékárně Hemacut sprej. Doporučovala mi ho paní v lékárně a je fakt moc dobrej

evinamal

Hemacut. Jedině hemacut.. Je to super sprej na odřeniny a škrábance

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.